Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

ŽIRAFA SU KOJINĖMIS – Kultūros pasą turintiems moksleiviams

2020 m. balandžio 1 d. 10 val. ir 1130 val.
"Kauno valstybinio lėlių teatro" viešnagė. Rezervuokite vietas – kulturospasas.emokykla.lt. Bilietas 4 Eur. Bilietus galite įsigyti Marijampolės dramos teatro kasoje.

Spektaklis skirtas vaikams nuo 5 metų.
Teatro Mažojoje salėje.


Edukacinis spektaklis

Autorė - JŪRATĖ JANUŠKEVIČIŪTĖ
Režisierė ir dailininkė - GINTARĖ RADVILAVIČIŪTĖ
Veikėjai: Žirafa Gabrielė, Beždžionėlė Trumpė, Beždžionėlė Gogo, Begemotukas Albertinukas, Zebras Plerpis, Liūtas Liutauras
Vaidina: Saulius Bagaliūnas, Darius Krapikas, Jolita Ross, Andrius Žiurauskas

Trukmė - 50 min.
Premjera - 2003-11-15

Šįkart autorės fantazija mažuosius personažus apgyvendina egzotiškose džiunglėse, į kurias atsitiktinai patenka Žirafa Gabrielė ir ima ieškoti draugų. Klaidžiodama po džiungles Žirafa sutinka įvairiausių džiunglių gyventojų, kurie jau turi savo nustatytą tvarką ir gyvena pagal jėgos ir baimės įstatymus. Žirafa Gabrielė, to nežinodama, susidraugauja su Begemotuku Albertinuku ir net išgelbsti jį iš liūto nasrų. Deja, Žirafa Gabrielė ne tokia kaip visos žirafos. Ji ypatinga – su spalvotomis kojinėmis. Bet tokia neįprasta jos išvaizda netenkina džiunglių žvėrių, nes „tokių žirafų su kojinėmis NEBŪNA“. O jeigu nebūna, tai galima iš to pasijuokti, pasišaipyti, net apstumdyti...

Augusi mieste, apauta spalvotomis kojinėmis, ji niekaip negali pritapti naujoje, priešiškoje jai aplinkoje. Žirafa pasirenka kovą už draugystę ir ją laimi. Nesvarbu kas tu: žirafa, papūga ar arklys, su kojinėmis ar be jų. Svarbu, kad esi tikras draugas! Toks paprastutis, bet prasmingas spektaklio moto.

Spektaklyje kuriamas spalvingas, pilnas gyvenimiškosios prasmės pasaulis, kuriame linksmumas persipina su liūdesiu, gerumas su blogiu, kvailumas su išmintimi, o nuoskaudos ir baimės nugalimos užuojauta, rūpesčiu ir draugiškumu.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086