Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

DĖMESIO!

Į renginius žiūrovai įleidžiami tik su galimybių pasu.

ŽAISLŲ NUOTYKIAI

2021 m. spalio 23 d. 12 val.
VšĮ "Markmedia" viešnagė. Interaktyvus spektaklis-šou vaikams. Bilietas nuo 11,20 Eur. Bilietus galite įsigyti www.tiketa.lt ir visose TIKETA kasose.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas.


Interaktyvus spektaklis-šou vaikams

Trukmė - 1 val. 20 min.

Vaikų mylimi herojai visame pasaulyje kviečia kartu pasinerti į nepakartojamus nuotykius. Žaislams linksmai leidžiant laiką netikėtai dingsta Ateivis. Bazas, Džesė, Vudis, Bulviagalvė ir kiti žaislai nieko nelaukdami leidžiasi ieškoti draugo. Jiems teks keliauti į paslaptingąją Japoniją pas brolius Sumį ir Samį, išsiaiškinti piktųjų bakterijų kėslus bei aplankyti dar nematytą Robotų karalystę, kurią taip pat ištiko didelė bėda ir jos gyventojams reikalinga pagalba. Herojams reikės ir vaikų pagalbos sprendžiant iškilusias problemas.

Tai pamokanti istorija apie tai, kad reikia padėti vienas kitam ir vertinti draugystę, nes be draugų pasaulyje daug sunkiau.

Vaikų ir herojų laukia netikėtos pažintys su įvairiais personažais, šokiai, dainos bei smagi muzika, praturtinta vaizdo projekcijomis.

Spektaklio metu bus laikomasi visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo reikalavimų!

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086