Šventinis koncertas „Muzikinis kabaretas“

Šventinis koncertas

Pirmą kartą Marijampolėje šventinis koncertas „Muzikinis Kabaretas“ su temperamentinguoju ispanų pianistu virtuozu Antonio Lopez Serrano, tenoru Manuel de Diego, sopranais Nuria Garcia Arres ir Egle Strumskyte.

Spalvingame programos muzikiniame kaleidoskope skambės klasikinio džiazo, miuziklų, ispanų sarsuelos , itališki ir lietuviški kūriniai.

„Esu be galo laimingas gruodžio mėnesį galėdamas koncertuoti Lietuvos publikai su tokiais talentingais, balsingais ir išraiškingais atlikėjais. Šventiniame vakare bus jaučiamas ne tik saulėtas ispanijos ir italijos temperamentas, bet taip pat Amerikietiškojo džiazo ritmai, žinomų miuziklų ir lietuviškų kūrinių melodijos.“ - apie programą atviravo pianistas Antonio Lopez Serrano.

Pianistas yra koncertavęs visuose pasaulio žemynuose su žymiais ispanų daininkais: Pedro Lavirgen, Mariola Cantarero, Carlos Alvarez, Enrique Viana, Carmen Serrano, Juan Luque, Monserrat Caballe.

Sopranas Nuria Garcia yra tarptautinio Teresa Berganza dainavimo konkurso laureatė. Ji dažnai dainuoja Karališkajame Madrido Sarsuelos teatre bei Didžiajame Barselonos teatre „Liceu“. Jos repertuaras apima operų, operečių, miuziklų bei ispanų tradicinės operos – sarsuelos žanrus.

Manuel De Diego yra vienas iš žymiausių jaunų operos ir sarsuelos atlikėjų Andalūzijoje. Jis reguliariai pasirodo Malagos Cervantes ir Madrido Sarsuelos teatruose. Tenoras jau ketvirtą kartą dainuos Lietuvos publikai.

Aktorė-daininkė Eglė Strumskytė yra dainavusi Lietuvos nacionalinėje, Kauno, Minsko, Rygos filharmonijose bei kitose prestižinėse koncertų salėse. Koncertavusi su dirigentu Vytautu Lukočiu, prof. Donatu Katkum, pianistais - Žaneta Noreikiene, Birute Asevičiūte, Romualdu Lukošiu, Rimantu Jurkoniu, Linu Dužinsku, Ole Christian Haagenrud, Sarah Tysman, Agnes Wolf, dainavusi kartu su Lilija Gubaidulina, Asta Krikščiūnaite, Viktoru Gerasimovu, Charles Castronovo, Erwin Schrott.

„Kviečiu visus praleisti džiaugsmingą šventinį muzikinį vakarą kartu su mumis.“ - kalbėdamas lietuviškai į koncertą kvietė tenoras Manuel de Diego.

Šventinis koncertas „Muzikinis kabaretas“ vyks gruodžio 30 dieną, 19 val., Marijampolės dramos teatre.

Bilietai platinami Marijampolės dramos teatro kasoje. Adresas: P. Armino g. 2, Marijampolė

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086