Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

DĖMESIO!

Renginiai karantino laikotarpiu nevyksta.

(NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI

2021 m. gegužės 1 d. 18 val.
"Kitokio teatro" viešnagė. PREMJERA. Bilietas 13 Eur, 16 Eur. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt, visose BILIETAI LT kasose ir Marijampolės dramos teatro kasoje. Informuojame, kad spektaklis "(Ne)ištikimybės spąstai", kuris turėjo vykti kovo 18 d., vėliau - gegužės 3 d., spalio 1 d., lapkričio 27 d. ir kovo 4 d. yra perkeliamas į 2021 m. gegužės 1 d. Bilietai galios tie patys papildomai kreiptis nereikia. Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietą(-us) iki 2021 m. balandžio 30 d. galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą(-us), kuriuo(-iais) galėsite per 12 mėn. pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus VšĮ KITOKS TEATRAS organizuojamus renginius.

Spektaklis skirtas žiūrovams nuo 16 metų.


Komedija

Vaidina: Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas – žiūrovams gerai atpažįstami iš TV laidos "Dviračio šou" personažų, televizijos serialų, filmų ir teatro projektų

Režisierius - Ričardas Vitkaitis
Įvaizdis - Eglė Krasnovė

Trukmė - 1 val. 30 min.

„Kitoks teatras” pristato efektingą komediją "(Ne)ištikimybės spąstai", kurios klastų labirintai stebins ties kiekvienu posūkiu: pinklės čia spendžiamos taip įnirtingai ir meistriškai, kad galiausiai pranoksta pačius melavimo guru.

Klampaus melo katilas užverda didmiesčio bute. Į prabangių apartamentų šeimininkės pinkles patenka susirgusio kolegos atvykęs pakeisti meistras. Jis net nenutuokia, kur įsivėlė! Palaipsniui ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę. Netikėtai užviręs ginčas perauga į melavimo čempionatą, kuriame dėl pirmosios vietos varžomasi be skrupulų.

Kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Kas privers išvirsti iš koto? Ar melo kojos tikrai trumpos, o ką jei jis su aukštakulniais? Sužinosite apsilankę naujausioje ,,Kitokio teatro” komedijoje ,,(Ne)ištikimybės spąstai“, kupinoje netikėtumų, nelauktų siužeto viražų ir galiausiai nokautuojančioje veikėjų-meluotojų virtuoziškumu.

Dėmesio: komedija galima sukelti nevaldomus juoko priepuolius!

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086