SASHOS SONG akustinis gyvo garso koncertas

Mieli marijampoliečiai ir miesto svečiai, jau vasario 22 d. esate laukiami talentingojo atlikėjo, neeilinio balso savininko, 2009 metų Eurovizijos finalisto SASHOS SONG akustiniame gyvo garso koncerte, įvyksiančiame jaukioje Marijampolės dramos teatro salėje!

Išskirtinėje programoje – jausmingi romansai ir dainos iš populiariausių rusiškų filmų. Nudžiuginkite kokybišku renginiu artimuosius – praleiskite vakarą jaukiai ir prasmingai!

“Ši muzika patinka tiek jaunimui, tiek brandesnio amžiaus žmonėms. Neabejoju, jog ji palies kiekvieno klausytojo širdį. Ją vadinu “Širdies muzika”. Tikiu, jog klausydamiesi mano dainų, patirsite šilčiausias emocijas, šypsositės ar net nubrauksit džiaugsmo ašarą… Mėgausitės ir romantiškomis, ir linksmomis dainomis – atvežu nepamirštamą laiką ir puikią nuotaiką!” - sako atlikėjas.

Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nuoširdumu ir neeiline charizma pasižymintis Sasha Song romansų turą po Lietuvą dovanoja pagerbdamas brangios močiutės atminimą - už meilę muzikai jis liks dėkingas amžinai…

Už išskirtinius akustinius koncertus Sasha Song - Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus ir laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Sasha Song 2009 m. atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“ su daina “Pasiklydęs žmogus” ir pateko į finalą. Už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų.

Išlydėkime žiemą gyvos muzikos skambesio ir melodingų dainų apsuptyje!

 

Vokalas - Sasha Song

Akomponuoja pianinas

Koncerto trukmė: 1 val. 40 min.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086