Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

2019 m. kovo 21 d. sukanka 30 metų kai atkurtas Marijampolės miesto pavadinimas

R. Difartas ir A. Difartė: „Malda žemei“. Autorinis koncertas

2019 m. balandžio 25 d. 19 val.
Difartų viešnagė. Bilietas 13 Eur, 15 Eur. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt, visose BILIETAI LT kasose ir Marijampolės dramos teatro kasoje.


Autorinis koncertas

Atlikėjai:
R. Difartas – vokalas, gitara
A. Difartė – vokalas, klavišiniai
K. Balčiūnas – gitara
G. Krištaponis – violančelė

Trukmė - 1 val. 30 min.

„Malda žemei“– atlikėjų R. Difarto ir A. Difartės kūrybos kelionė per prisiminimų jūrą, kuri kaip žvaigždėta naktis užpildo savo ramybe, magija, garsais. Tai muzikos gūsis, kurio gali klausytis užmerkęs akis ar svajodamas, su džiugesiu akyse ar susimastęs.

Duetas, esantis kartu tiek scenoje, tiek gyvenime, suvienijo savo idėjas, meilę muzikai ir kūrybai bei kviečia paklausyti autorinių dainų, įgavusių naują atspalvį. Skirtingi muzikiniai stiliai, sąskambiai ir balsai, persipinantys su išgyvenimais. Dainose justi žmogaus, gamtos, egzistencijos, santykių temos.

„Muzika“, „Gal susitiksim“, „Labai prašau“, „Laukimas“, „Skauda“, „Malda žemei“ ir kt. – tai dalelytė to, nuo ko viskas prasidėjo ir tęsiasi iki šiandienos. Ir tai vėl skambės!

„Koncertuose „Pavasario įkvėpti“ stengsimės sukurti klausytojams magišką atmosferą, o jaukias koncertines erdves užlies gražiausia autorinė muzika. Balsai persipins su gitarų ir violančelės garsais. Nuo senųjų dainų iki naujausios kūrybos. Dainuosim kartu ir džiaugsimės buvimu kartu!“ – pažadėjo atlikėjas.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086