Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

PO GRYBUKU

Spektaklis skitas šeimai. Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.

Vaidina:
Senas Lapinas/Medžiotojas/Elnias - Tadas Gudaitis
Dėdė Lapinas - Paulius Valaskevičius
Lapiukas - Aidas Barkauskas
Ežys/Laputė - Sima Tarvydaitė
Mirtis/Antis - Marta Lipčienė/Renata Kutinaitė

Dramaturgė - Marta Guśniowska (PL)
Režisierius - Jacek Malinowski (PL)
Scenografė ir kostiumų dailininkė - Giedrė Brazytė
Kompozitorius - Antanas Jasenka
Šviesų dailininkas - Maksim Semionov
Garso režisierė - Deimante Ponelyte

Vilniaus Kamerinis teatras pristato tarptautinį projektą – režisierius iš Lenkijos, Balstogės Lėlių teatro meno vadovas Jacekas Malinowskis Lietuvos vaikams ir jų tėvams sukūrė spektaklį „Po grybuku“ pagal žymios lenkų dramaturgės Martos Guśniowskos pjesę.

Ar patenka gyvūnėliai po mirties į dangų? Atsakymą į šį klausimą žino tik rašytojai, svajotojai, poetai ir filosofai. Arba tokie unikalūs žmonės kaip dramaturgė Marta Guśniowska, sukūrusi pjesę „Po grybuku“ – linksmą, fantazijos ir žaismės kupiną istoriją apie miško lapių nuotykius. Pagrindinis spektaklio veikėjas – jaunas Lapiukas – nesutinka, kad dėdę, jo gyvenimo mokytoją, turi pasiimti ir išsivesti Mirtis. Mažasis drąsuolis pradeda ginčytis ir derėtis su pačia ponia Mirtimi.

Talentinga menininkė yra įsitikinusi – tikras meno kūrinys nutiesia meilės tiltą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Ir kas ypač svarbu – Marta Guśniowska moka vaikams suprantamai ir šmaikščiai papasakoti apie tai, apie ką tėvai jiems kartais vengia ar nemoka papasakoti.

Mūsų spektaklis „Po grybuku“ skirtas visai šeimai ir visiems smalsiems mažiems žmonėms, į teatrą ateinantiems atvira širdimi, pasiruošusia rasti atsakymą į pačius svarbiausius klausimus apie meilę, draugystę ir mirtį, gyvenimą ir mirtį. Šiame atradimų, grožio ir nuostabių patirčių kupiname teatriniame nuotykyje žiūrovai sutiks pačių spalvingiausių miško gyventojų būrį. Viena garsiausių Lietuvos teatro dailininkių Giedrė Brazytė sukūrė spalvingiausius kostiumus keturioms laputėms, elniui, antytei, ežiui ir net pačiai poniai Mirčiai.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086