Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

PATI LABIAUSIA PASAKA – Kultūros pasą turintiems moksleiviams

2020 m. vasario 7 d. 11 val.
2020 m. vasario 7 d. 13 val.

Vilniaus Keistuolių teatro viešnagė. Rezervuokite vietas – kulturospasas.emokykla.lt. Bilietas 6 Eur. Bilietus galite įsigyti Marijampolės dramos teatro kasoje.

Spektaklis skirtas vaikams nuo 4 metų.


Spektaklis-žaidimas ne tik vaikams

Pasakas seka: Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Eimantas Bareikis, Vaidotas Žitkus, Dalius Skamarakas

Pasakas sugalvojo - Lietuvių liaudis
Pasakas sudėliojo - Vaidotas Žitkus
Pasakas aprengė - Laura Luišaitytė

Spektaklio "Pati labiausia pasaka" kūrybinė grupė 2011 metais įvertinta Auksiniu scenos kryžiumi už žaismingą kelionę į lietuviškų pasakų erdves

Trukmė - 50 min.

Kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs bent vieną lietuvių liaudies pasaką. Vieniems jas vaikystėje sekdavo seneliai ar tėveliai, kiti jų klausydavosi iš plokštelių ar per radiją, treti anksti išmoko skaityti ir perskaitydavo jas patys. O yra ir tokių, kurie susipažino su pasakomis jau užaugę, kai reikėjo pasekti jas savo vaikams.

Iš daugybės pasakų, kurias yra girdėjęs, kiekvienas turi savo pačią gražiausią, baisiausią, liūdniausią, linksmiausią, kvailiausią, trumpiausią, dainingiausią ar kokią kitą „labiausią" pasaką. Bet ar jums niekada nekilo klausimas, kuri gi lietuvių liaudies pasaka yra PATI LABIAUSIA iš visų. Nekilo?

O štai „keistuoliams" Eimantui, Vytautui, Daliui, Benitai ir Juditai netikėtai šis klausimas labai parūpo. Iš pradžių jie visi susimąstė, o paskui pradėjo ginčytis. Žinoma, ne piktai ir ne visai rimtai, o išdykaudami, pokštaudami, kvailiodami ir dainuodami.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086