Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

2019 m. kovo 21 d. sukanka 30 metų kai atkurtas Marijampolės miesto pavadinimas

Marijampolė Music Park “Uždraustas įeiti kambarys”. PREMJERA

2019 m. rugpjūčio 25 d. 17 val.
Žinomas rašytojas, poetas, scenaristas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas ėmėsi sujugti muziką, žodį ir šokį į vieną teatrališką meninį vyksmą.


Rugpjūčio 25 -tą "Marijampolė Music Park" festivalyje premjera!
Žinomas rašytojas, poetas, scenaristas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas ėmėsi sujugti muziką, žodį ir šokį į vieną teatrališką meninį vyksmą. Pagal poetės Nijolės Miliauskaitės rimuotus tekstus, Astoro Piazzollos muziką kuriamas keturių moterų gyvenimas viename kambaryje, į kurį uždrausta įeiti... tačiau labai norisi nors akies krašteliu pamatyti ir išgirsti jų paslaptis. Keturios moterys, keturi skirtingi charakteriai ir temperamentai, keturi metų laikai, keturi "Uždrausto kambario" kampai...Publikos laukia jaukus ir paslaptingas sekmadienio vakaras - "Uždraustas įeiti kambarys".

Spektaklio režisierius - poetas, rašytojas, scenaristas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas savęs nelaiko nei tradiciniu, nei postmodernistiniu rašytoju. Jis kaip poetas bei kūrėjas remiasi patyrimais ir išgyvenimais. Jam svarbiausias yra stiliaus pojūtis. Tai galima įvardinti kaip grožį ar tiesiog estetinį suvokimą.

Spektaklyje - keturios talentingos moterys, nenustygstančios vietoje, kuriančios, mylinčios ir tiesiog laimingos - tai aktorė Aldona Bendoriūtė, balerina Beata Molytė, violončelininkė Elena Daunytė ir pianistė Eglė Kasteckaitė.

Aldona Bendoriūtė - http://www.jaunimoteatras.lt/kurejai/aktoriai/

Beata Molytė - http://klaipedosmuzikinis.lt/blog/personalas/1656/

Elena Daunytė - http://www.solartis.lt/atlikejai/elena-daunyte/

Eglė Kasteckaitė - http://www.solartis.lt/atlikejai/egle-kasteckaite/

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086