Bilietus platina Marijampolės kultūros centras

Bilietų kasos darbo laikas:

II 12-19 val. III 13-19 val. IV-VI 12-19 val. Pietų pertrauka 15-16 val.

Kasos tel. nr. 8 656 53424, el. p. bilietai@marijampoleskc.lt

Kamerinis spektaklis „24 valandos iš moters gyvenimo“

RENGINYS PERKELTAS Į MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRO MAŽĄJĄ SALĘ (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė)

2022 m. gruodžio 29 d. 18 val. S. Cveigas „24 valandos iš moters gyvenimo“. Bilieto kaina - 19 Eur - 25 Eur. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir visose BILIETAI LT kasose.

„Kai kūrėme šį spektaklį, nerimavome, ar bus šiuolaikiniam žmogui suprantami subtiliausi sielos virpesiai, aktorinis teatras be jokių spec. efektų, net be muzikos.... Tik žodis, tik mintis, tik jausmas iš širdies į širdį... Bet pasirodė, kad tikros vertybės yra amžinos - nuostabu matyti, kaip publika kvėpuoja kartu su mumis, kartu keliauja istorijų „kelionę“, juokiasi ir... verkia kartu. Iš tiesų dar kart pati sau atskleidžiau aktoriaus profesijos magiją - žiūrovai sako, kad net kvapus jaučia, mato vietas, kambarius ir žmones, apie kuriuos pasakojame. Spektaklis apie mus, moteris, apie kiekvieną iš mūsų ... Dar man tai yra ir odė Vyrui ... Taip pat - Meilei... Ir tai yra nuostabu !“ Aktorė ir idėjos autorė Valda Bičkutė.

Laura Tulaitė – dailininkė. Ramunė Piekautaitė - kostiumų dailininkė. Spektaklyje vaidina aktorės: Valda Bičkutė, Virginija Kochanskytė ir Daiva Rudytė.

Spektaklio trukmė - 1 val. 30 min. (be pertraukos).

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086