Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

KAČIŲ KIEMELIO ISTORIJOS

2020 m. vasario 23 d. 12 val.
Marijampolės dramos teatro lėlių spektaklis. Spektaklis dėl techninių kliūčių perkeliamas į kovo 6 d. Vasario 23 dienai įsigyti bilietai lieka galiojantys kovo 6 dienai arba gali būti grąžinti į teatro kasą.

Spektaklis skirtas visai šeimai.


Šmaikštus ir linksmas vaidinimas apie Marijampolę

Vaidina: Tomas Kukauskas, Vida Slančiauskienė, Laurynas Bernotas, Alma Vosylienė, Karolis Sinskas, Deimantas Populaigis, Reda Pečiulionienė, Odeta Pučinskienė

Režisierė ir scenarijaus autorė - Milda Mažėtytė-Antanauskienė
Dailininkas - Deimantas Populaigis
Kompozitorius - Darius Klišys

"Kačių kiemelio istorijos" - tai lėlių, šešėlių ir objektų teatro spektaklis pagal Marijampolės miesto istoriją ir legendas. Spektaklio personažai - marijampoliečių pamėgto senamiesčio kiemelio fontano skulptūros - kačiukai, kurie vieną naktį atgyja ir pradeda pasakoti miesto istoriją. Taip beveik visi veikiantys istoriniai personažai įgauna kačių bruožus, o pagrindiniai miesto pastatai sumažėja ir tampa lengvai "perkraustomi" iš vienos vietos į kitą. Garsioji miesto gimnazija pavirsta girnomis, kurios iš paprastų apskurusių piemenukų "sumala" tokius garsius visuomenės veikėjus kaip Jonas Basanavičius, Vincas Kudirka, Antanas Gustaitis, Jonas Jablonskis, pal. Jurgis Matulaitis ir kt... Spektaklį vainikuoja cukraus fabriko atidarymas "pasaldinęs gyvenimą visoms ateinančioms kartoms". Spektaklį kūrė profesionalių kūrėjų komanda: režisierė Milda Mažėtytė-Antanauskienė, scenografas Deimantas Populaigis ir kompozitorius Darius Klišys. Tai yra jau ketvirtas šios komandos ir besikuriančios Marijampolės dramos teatro lėlininkų trupės projektas.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086