Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

2019 m. kovo 21 d. sukanka 30 metų kai atkurtas Marijampolės miesto pavadinimas

INTRIGANTĖS

2019 m. spalio 16 d. 18 val.
Kitokio teatro viešnagė. PREMJERA. Bilietas 13 Eur, 16 Eur. Bilietus galite įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir www.bilietai.lt.


Pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys Nacionalinės draugės”
Komedija

Vaidina: Rimantė Valiukaitė, Aušra Štukytė, Oneida Kunsunga, Marius Repšys

Režisierius - Ramūnas Cicėnas
Scenografija ir kostiumai - Vita Eidimtaitė

Trukmė - 1 val. 30 min.

Komedija ,,Intrigantės” pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys nacionalinės draugės”, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas kartais pavadina ,,trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp ,,trijų muškietininkių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros ir dar nuoširdesnis juokas. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje ,,Intrigantės”.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086