Bilietų kasos darbo laikas:

pirmadieniais – penktadieniais nuo 12 val. iki 14 val. ir nuo 17 val. iki 18 val.

Kasos tel. nr. 8 667 01110.

GEISMŲ TRAMVAJUS

2020 m. rugsėjo 29 d. 18 val.
"Alytaus miesto teatro" viešnagė. Bilietas 10 Eur, senjorams, neįgaliesiems, studentams, moksleiviams - 8 Eur. Bilietus galite įsigyti www.tiketa.lt, visose Tiketa kasose ir Marijampolės dramos teatro kasoje pasibaigus karantinui. Spektaklis perkeltas iš gegužės 2 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose nuo rugsėjo 14 d. iki rugsėjo 19 d.


Drama pagal Tenesio Viljamso pjesę

Režisierius - Suren Shahverdyan
Režisieriaus asistentė - Alma Purvinytė

Vaidina: Inesa Pilvelytė, Andra Kavaliauskaitė, Tomas Kunčinas, Vaidas Praspaliauskas, Ona Gudaitytė, Tomas Pukys

Trukmė - 1 val. 40 min.
Premjera - 2019 m. spalio 23 d.

„Mano tikslas, kad žiūrovas iš spektaklio išeitų tylėdamas ir pagalvotų, kaip elgėsi su jį supančiais žmonėmis. Ar galėjo būti geresniu, dėmesingesniu? Ar prisiėmė atsakomybę? Ar galėjo ištiesti ranką, bet to nepadarė?..
Nebijokite ištiesti rankos, nestumkite į prarają... “

Režisierius Suren Shahverdyan

************************

Tai spektaklis apie griūvantį šiandienos pasaulį. Pjesė, parašyta 1947 m., pripažinta vienu geriausių pasaulinės dramaturgijos kūrinių, įvertinta Pulicerio premija, išlieka itin aktuali. Dvasinio egzistavimo ir vertybių perkainojimas šiandien suskamba naujai. Meilė pinigams, dėmesys patogiam gyvenimui užgožia nykstančius žmogiškuosius santykius. Žmonės nustoja būti žmonėmis. Pasaulis tampa laukiniu.

Spektaklio herojė Blanša – prancūzų aristokratų, prieš kelis šimtus metų įsikūrusių Jungtinėse Amerikos Valstijose, palikuonė, išsilavinusi ir rafinuota, priklausanti kitam socialiniam sluoksniui, atvyksta pas seserį į Naująjį Orleaną, rajoną, kur gyvena naujos kartos imigrantai. Būdama jautrios ir trapios prigimties, ji niekaip negali susitaikyti su ją supančiu pasauliu. „Mano gyvenimas priklauso nuo pirmo sutiktojo gerumo“, - sako ji. Ar toks yra Stenlis, simbolizuojantis šiandienos brutalią jėgą demonstruojantį pasaulį?

Spektaklyje gvildenama žmogaus vienišumo tema ir pastangos griebtis bet ko, kas padėtų išvengti neišvengiamos būties, kas leistų suvokti, kad absoliučios laimės nėra, kad kiekvienas esame vienišas šiam atšiauriame pasaulyje. Tai ekspresyvus spektaklis, emocionaliai veikiantis žiūrovą, esantį scenoje kartu su herojais. Visi jie bendrininkai to, kas vyksta spektaklyje.

Strateginis teatro rėmėjas VITA BALTIC INTERNATIONAL.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086