Ivanas Bukovčanas. LUIDŽIO ŠIRDIS

Dviejų dalių tragifarsas

Vaidina:
Luidžis Lombardis - REMIGIJUS PETRUCIONIS
Benis Maklaudas - GINTARAS MISIUREVIČIUS
Mičelas - JONAS AUGUSTAUSKAS
Majoras Džeimsas Appelgeitas - RENALDAS ŽILINSKAS
Donja Dolores - ZITA VALIUKIENĖ
Diana - JUSTINA ŠIRVELYTĖ
Frenkas Morisas - EGIDIJUS TULICKAS
Izabelė - RITA GVAZDAITIENĖ
Balsai: Pirmas, Antras, Trečias

Režisierius - Romualdas Kučiauskas
Dailininkė - Ieva Misiurevičienė


Šviesų dailininkas - Marius Miškinis

Sunku patikėti, tačiau net žiauriausias nusikaltėlis gali turėti gerą ir jautrią širdį! Daugelis žmonių dėl savo padarytų nusikaltimų vėliau labai gailisi, ir norėtų gyvenimą pragyventi iš naujo, dorai. Deja, tai neįmanoma – juk laiko atgal neatsuksi...

Vienas iš tokių žmonių pasirodo besąs ir italų kilmės gangsteris Luidžis Lombardis, gyvenęs Amerikoje. Sėdėdamas kalėjime ir laukdamas mirties bausmės jis staiga suvokia, jog beprotiškai nori gyventi. Jo advokatas pasiūlo genialų planą gyvybei išgelbėti. Nusikaltėlis, iš pavydo įvykdęs dvigubą žmogžudystę ir nuteistas myriop, dovanoja savo širdį! Ši žinia akimirksniu apskrieja visą Ameriką. Pas Luidžį veržiasi lankytojai. Jie visi nori jo širdies, siūlo jam pinigus, gražias moteris, netgi meilę! Luidžis, būdamas labai patiklus ir romantiškos prigimties, nori padėti kiekvienam. Tačiau ar viską galima nupirkti kaip automobilį ar šaldytuvą? Juk pasaulyje turi būti kažkas, ko negalima nei pirkti, nei parduoti. Pagaliau ar bent vienas iš Luidžio lankytojų tikrai yra vertas „žiauraus nusikaltėlio“ širdies?

Šis dviejų dalių tragifarsas atskleidžia šiuolaikinės visuomenės degradavimą: tikrųjų vertybių niveliaciją, masinės psichozės, kurią sumaniai kursto tinkamai paleista sensacija, apimtus žmones bei graudžiai juokingą manipuliavimą jais, praradusiais bet kokias moralines atramas.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086