UŽMIRŠTIEJI

Mistinis spektaklis – eksperimentas

Vaidina - Marijampolės dramos teatro jaunimo studija

Režisierė - Justina Širvelytė

Užmarštyje paskendo jie visi. Nuolatinėje tamsoje, tik iš šalies galėdami stebėti realų gyvąjį pasaulį, jie klajoja ieškodami ramybės... Savo kalčių varomi pirmyn, jie neturi teisės pailsti... Kartais - tų kartų jie bijo labiausiai - pasigirsta melodja. Paslaptingosios JOS melodija. Tada kiekvienas garsas juos taip skaudina, kad jie vos gali kvėpuoti. O kai drauge su melodija pasirodo ir JI, jie būna priversti sugrįžti į praeitį ir viską išgyventi iš naujo. Jie bando siekti šviesos, bando atgailauti, savo raudomis atpirkti kaltes, bet JI nebeturi pasigailėjimo. Savo pykčio ir pavydo jėga jie pirmieji JĄ perkėlė į užmarštį, o JI prakeikė juos amžinai klajoti su ja kartu. Pasaulis juos užmiršo. O jie vis dar klajoja po pasaulį su savo neišsemiamu vargu...

Marijampolės dramos teatro jaunimo studija, marijampoliečiams pristato savo naujausiąjį spektaklį UŽMIRŠTIEJI. Tai pasaka ne pasaka vaikams ir ne vaikams apie pirmąją meilę, apie išdavystę ir gėdos bei pavydo griaunamąją jėgą.

Justina Širvelytė Marijampolės dramos teatre, kartu su jos vadovaujama vaikų ir jaunimo dramos studija, pradeda ketvirtąjį sezoną. Režisierė šiame teatre pastatė jau penkis draminius spektaklius vaikams ir paaugliams (BAIDYKLĖ pagal V.Železnikovo apysaką, V. Palčinskaitės NYKŠTUKAS IR SEPTYNETAS SNIEGUOLIŲ , KASPARIUKAS IR PLĖŠIKAS pagl O. Proislerio romaną „Plėšikas Hocenplocas“, BALTOS DURYS V. Račicko romano motyvais, D. Čepauskaitės LAKŠTINGALA) ir jau spėjo suburti ištikimų studijos gerbėjų ratą. Taip pat studija rengia pantomimos, šokio, klounados pasirodymus įvairiose miesto šventėse. Nuo pat režisierės darbo pradžios dramos teatre, miestelėnai turėjo ne vieną progą susitikti su nuotaikingais klounais, gyvosiomis skulptūromis ir kitais spalvingais personažais Miesto dienose, Marijampolės miesto vardo susigrąžinimo 25 – mečio šventėje, „Sūduvos kraitės“, „Parkas gyvai“ renginiuose. Šie pasirodymai įkvėpė režisierę paeksperimentuoti ne tik dramos, bet ir modernaus šokio, pantomimos, klounados žanrais ir sukurti mistinį spektaklį UŽMIRŠTIEJI.

© 2010. Visos teisės saugomos. Informacija platinimui būtinas raštiškas sutikimas.

Invent. nr. 010086